Pablo Picasso - Bez názvu

Litografie, 33x49 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, rám, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

10153. Bez názvu
Dražba ukončena:27.04.2017 19:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč