Pablo Picasso - Buste de femme d´aprés Cranach le Jeune

Litografie, 54x44 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Deschamps lith. – umělcův pařížský tiskař.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

31021. Buste de femme d´aprés Cranach le Jeune
Dražba ukončena:24.04.2019 21:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč