Pablo Picasso - Dáma s červeným kloboukem

Litografie, 32x26 cm. 165/250, Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Zezadu značeno Copyright by S.P.A.D.E.M 1995.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

35912. Dáma s červeným kloboukem
Dražba ukončena:16.10.2019 21:49:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 400 Kč