Pablo Picasso - Dáma v křesle

Litografie, 15x10 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

69406. Dáma v křesle
Dražba ukončena:08.12.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč