Pablo Picasso - Don Quijote a Sancho Panza

Litografie, 43x34 cm. 411/1000. Signováno vlevo dole v tisku Picasso 55. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

21896. Don Quijote a Sancho Panza
Dražba ukončena:19.09.2018 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč