Pablo Picasso - Dora Maar

LItografie 607/800, 35x27 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, rám, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

17256. Dora Maar
Dražba ukončena:28.03.2018 20:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč