Pablo Picasso - Erotický motiv

Litografie, 38x49 cm. Značeno vpravo dole v tisku Picasso 3.6.69. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

70668. Erotický motiv
Dražba ukončena:12.01.2022 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč