Pablo Picasso - Famille de saltimbanques

Litografie, 21x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

56186. Famille de saltimbanques
Dražba ukončena:25.02.2021 19:13:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč