Pablo Picasso - Femme nue á la jambe pliée

Litografie, 31x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

68844. Femme nue á la jambe pliée
Dražba ukončena:25.11.2021 20:35:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč