Pablo Picasso - Femme nue couronnee de Fleurs

Litografie, 24x17 cm. Nesignováno. Paspartováno.

Pozn.: Lithographischer Abzug nach der Radierung.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

88140. Femme nue couronnee de Fleurs
Dražba ukončena:25.12.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.12.2022 19:39:22 849
500 Kč 25.12.2022 18:30:57 11375