Pablo Picasso - Femme nue Couronnée de Fleurs

Litografie, 22x17 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, rám, zaskleno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

13626. Femme nue Couronnée de Fleurs
Dražba ukončena:25.10.2017 21:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč