Pablo Picasso - Femme nue se couronnant de fleurs

Litografie, 22x17 cm. Nesignováno (Picasso). Pasparta.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

15999. Femme nue se couronnant de fleurs
Dražba ukončena:14.02.2018 19:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 14.02.2018 18:09:56 3525