Pablo Picasso - Femme se Coiffant

Litografie, 25x19 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

16593. Femme se Coiffant
Dražba ukončena:28.02.2018 19:36:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč