Pablo Picasso - Figura ženy

Litografie, 51x39 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

9938. Figura ženy
Dražba ukončena:26.04.2017 20:22:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč