Pablo Picasso - Flütiste et trois femmes nues

Litografie, 32x45 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

68935. Flütiste et trois femmes nues
Dražba ukončena:25.11.2021 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč