Pablo Picasso - Hlava s rohy

Litografie, 29x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Bylo vydáno ve 250 exemplářích, tento má číslo 199. Slepotiskové razítko mimo tisk S.P.A.D.E.M. 1995. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

21791. Hlava s rohy
Dražba ukončena:19.09.2018 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč