Pablo Picasso - Holubice

Litografie, 58x70 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso 10. Mai 1962. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Původní litografie 70. léta. Zakoupeno v Paříži.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

101416. Holubice
Dražba ukončena:27.09.2023 21:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč