Pablo Picasso - Jacqueline

Litografie 150/250, 29x22 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, rám, zaskleno.

Pozn.: Copyright by S.P.A.D.E.M. 1995

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

19742. Jacqueline
Dražba ukončena:25.04.2018 21:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč