Pablo Picasso - Jacqueline

Litografie, 30x24,5 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Picasso. Datováno v tisku 17.5.58. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

35976. Jacqueline
Dražba ukončena:16.10.2019 22:53:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč