Pablo Picasso - Jacqueline

Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Picasso. Datováno 17.5.58. Volný list.

Pozn.: V tisku věnování poslední manželce Jacquelině Roque.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

58105. Jacqueline
Dražba ukončena:14.04.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč