Pablo Picasso - Jacqueline

Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Picasso. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

76564. Jacqueline
Dražba ukončena:11.05.2022 22:31:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč