Pablo Picasso - La Colombe a l´arc - en - ciel

Litografie, 17x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso 23.10. 52. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

32569. La Colombe a l´arc - en - ciel
Dražba ukončena:30.05.2019 19:02:03
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč