Pablo Picasso - La Masque, opus 388B

Barevná litografie, 30x24 cm. Signováno vpravo dole Picasso 4.2.1963. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

17524. La Masque, opus 388B
Dražba ukončena:29.03.2018 20:24:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:26 000 Kč