Pablo Picasso - Le Repos du sculpteur devant le jeune cavalier

Litografie, 21x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

49469. Le Repos du sculpteur devant le jeune cavalier
Dražba ukončena:01.10.2020 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč