Pablo Picasso - Le Repos du Sculpteur III.

Litografie, 16x22 cm. Nesignováno. Rám, pasparta.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

83371. Le Repos du Sculpteur III.
Dražba ukončena:04.09.2022 20:21:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč