Pablo Picasso - Le visage de la Paix

Litografie, 14x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát: věnování básníka Paula Eluarda Adolfu Kroupovi, dlouholetému řediteli brněnského Domu umění.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

75221. Le visage de la Paix
Dražba ukončena:14.04.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč