Pablo Picasso - Le Visage de la Paix

Litografie, 13x19 cm. Datováno vlevo dole v tisku 5.12. 50. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Volný list.

Pozn.: Podepsaný certifikát básníka Paula Eluarda, grafika je součástí jeho bibliofilie.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

76570. Le Visage de la Paix
Dražba ukončena:11.05.2022 22:37:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč