Pablo Picasso - L'Ecuyere et les clowns

Litografie, 15x20 cm. 1964. Nesignováno. 1964. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

32516. L'Ecuyere et les clowns
Dražba ukončena:30.05.2019 18:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč