Pablo Picasso - Madame Troix - Femme Nue Couchée

Litografie, 8x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

25413. Madame Troix - Femme Nue Couchée
Dražba ukončena:29.11.2018 22:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč