Pablo Picasso - Maison de la Penseé

Litografie, 22x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

52540. Maison de la Penseé
Dražba ukončena:12.11.2020 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč