Pablo Picasso - Malíř a jeho modelka

Litografie, 23x27 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Picasso a vpravo nahoře tužkou, pravděpodobně ne rukou autora. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

60466. Malíř a jeho modelka
Dražba ukončena:17.06.2021 19:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč