Pablo Picasso - Minotaure attaquant une Amazone

Litografie, 26x33 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

43712. Minotaure attaquant une Amazone
Dražba ukončena:29.04.2020 20:22:44
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč