Pablo Picasso - Modele et grande tete sculptée

Litografie, 30x19 cm. Slepotiskové razítko Plitt. Ruční papír. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

45105. Modele et grande tete sculptée
Dražba ukončena:27.05.2020 19:53:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč