Pablo Picasso - Muž a žena

Bronz, celková výška: 27 cm. Signováno Picasso.

Pozn.: Mírně poškozeno. Novodobý odlitek.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

32679. Muž a žena
Dražba ukončena:30.05.2019 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč