Pablo Picasso - Nu couché

Litografie, 36x54 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

12334. Nu couché
Dražba ukončena:20.09.2017 20:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč