Pablo Picasso - Oběd v trávě

Kolorovaný linoryt, 20x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Picasso 13.3. 62. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

28583. Oběd v trávě
Dražba ukončena:14.03.2019 21:01:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč