Pablo Picasso - Odyseus

Litografie, 28x21 cm. Signováno dole uprostřed Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

39376. Odyseus
Dražba ukončena:15.01.2020 22:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč