Pablo Picasso - Portrét

Litografie, 25x19 cm. Signováno dole uprostřed Picasso. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

35846. Portrét
Dražba ukončena:16.10.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč