Pablo Picasso - Portrét muže

Litografie, 29x22 cm. 10/250. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Copyright by S.P.A.D.E.M. 1995.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

24285. Portrét muže
Dražba ukončena:14.11.2018 19:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč