Pablo Picasso - Portrét muže

Litografie, 44x37 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, vydáno 2005/2010.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

301935. Portrét muže
Dražba ukončena:05.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč