Pablo Picasso - Předehra s ňadry

Barevná litografie, 20x13 cm. Datováno vpravo nahoře v tisku 8.10.64 XIII.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

37233. Předehra s ňadry
Dražba ukončena:13.11.2019 20:28:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč