Pablo Picasso - Přípitek

Litografie, 29x20 cm, signováno vpravo nahoře a vpravo dole v tisku Picasso, rám, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

13814. Přípitek
Dražba ukončena:26.10.2017 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč