Pablo Picasso - Scéne de cirque

Litografie, 20x26 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

39190. Scéne de cirque
Dražba ukončena:15.01.2020 19:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč