Pablo Picasso - Sculpteur á mí-corps au travail

Litografie, 29x20 cm, signováno vpravo dole Picasso.Rám pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

42252. Sculpteur á mí-corps au travail
Dražba ukončena:25.03.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč