Pablo Picasso - Sculpteur et Modéle debout

Litografie, 26x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

vydraženo certifikát
79989. Sculpteur et Modéle debout
Dražba ukončena:13.07.2022 22:25:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč