Pablo Picasso - Sedící akt

Litografie, 29x23 cm. 161/250. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Vzadu označeno Copyright by S.P.A.D.E.M. 1995.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

24367. Sedící akt
Dražba ukončena:14.11.2018 21:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč