Pablo Picasso - Sedící muž

Litografie 65/250, 29x21 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, rám, zaskleno.

Pozn.: Copyright by S.P.A.D.E.M. 1995.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

16868. Sedící muž
Dražba ukončena:01.03.2018 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč