Pablo Picasso - Sedící žena

Litografie, 63x46 cm, signováno vlevo nahoře Picasso, rám, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

15592. Sedící žena
Dražba ukončena:25.01.2018 18:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč