Pablo Picasso - Slepý Minotaur vedený holčičkou

Litografie, 25x34 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

19722. Slepý Minotaur vedený holčičkou
Dražba ukončena:25.04.2018 21:43:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč