Pablo Picasso - Snící

Litografie, 31x23 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Copyright by S.P.A.D.E.M. 1995

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

21887. Snící
Dražba ukončena:19.09.2018 21:48:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč